| PopAriana98 a întrebat:

:* Recent m-am apucat să scriu un "roman" și aș vrea câteva păreri.Merită citit?

htpp://w.tt/1nBdXyS

4 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Da.

| IrinaAndreea a răspuns:

Nu merge link-ul, dar din ce am mai vazut pe Google, cred ca asta e povestea, nu? http://www.wattpad.com/39803278-the-journal-ii

Am citit-o, dar sincer mi se pare ca are cateva chestii luate din Twilight (pe care l-am citit acum vreo 5 ani, deci e destul timp si totusi mi-am dat seama ca am mai citit acele fraze pe undeva). Potential exista, dar incearca sa fii mai originala de atat, stiu ca poti! Succes :)

| tzutzy_3632 a răspuns:

Da

| Elliewayne2000 a răspuns:

Da