| IulianaTamaduitoarea a întrebat:

Referitor la intrebarea mea precedenta... cartea mea despre Ceausescu care oficiaza nunti intr-o lume post apocaliptica este inceputa. Insa am nevoie de niste reviewuri pentru a le include in descriere. Ce review ati da unei carti care urmareste aventura unui cuplu in lumea pustie post apocaliptica pentru a gasi altarul secret si a se cununa oficial? As dori reviewuri cat mai generale intrucat cartea inca nu e scrisa, dar descrierea necesita astfel de recenzii. Multumesc! Puteti include de asemenea cu ce nume doriti sa va semnati recenzia.

Răspuns Câştigător
| EufrosinaCrucelaDePeBreinli a răspuns:

Domnul sierra am purtat deja aceasta discutie! la revedere 8-);

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu ai vrea și o prefață de vreo 10-20 de pagini?

ps - iar incepi? scrie măcar 1 pagină in "cartea" aia, arat-o lumii și mai vorbim

| IulianaTamaduitoarea explică (pentru sierra1):

Da draga de abia am inceput o nu trebuie sa ne ofticam asa

| sierra1 a răspuns (pentru EufrosinaCrucelaDePeBreinli):

Eu doar te ajut - să nu cazi (prea tare) in ridicol.

Asta dacă cumva ințelegi

| IulianaTamaduitoarea explică (pentru sierra1):

Domnule sierra nu trebuie sa ne subestimam asa unul pe celalalt eu am incredere ca sunteti o persoana exceptionala si v ar face placere lecturarea cartilor mele sad

| sierra1 a răspuns (pentru IulianaTamaduitoarea):

" IulianaTamaduitoarea: Domnule sierra"?

nu subestimez pe nimeni, doar văd lucrurile realist

| IulianaTamaduitoarea explică (pentru sierra1):

O realitate crunta domnule sierra.

| sierra1 a răspuns (pentru IulianaTamaduitoarea):

Noa bine, noi să fim sănătoși!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Tu sigur trollezi, dar chiar există un autor, Sergiu Someșan, care a delirat ceva asemănător laughing i-am dat 2 stele doar pentru că a fost puțin amuzant.