| Bobica13 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi o carte care sa aiba comentariile si caracterizarile pentru bac-ul la limba romana? Daca si-a cumparat cineva si a fost buna va rog sa imi spuneti cum se numeste. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Eu am luat-o de la editura booklet se numeste eseuri pentru limba romana si are toate comentariile care intra la bac plus descrieri si a fost 30 leihappybafta

| trishhh a răspuns:

Eu am luat-o de la paralela 42, se numeste personaje din proza si dramaturgia romaneasca, este scrisa de 24 de profesori, are toate lecturile pentru bac, caracterizarile personajelor si mai are si altele in plus.Are 407 paginihappySper ca ti-am fost de ajutorhappy