| AvalohAlyn a întrebat:

Ce carte de romana pentru bacalaureat imi recomandati? As prefera una care sa aiba toate comentariile operelor literare. Exista asa ceva?

Răspuns Câştigător
| biencutza123456 a răspuns:

Exista.Eu am dat bacalaureatul anul trecut si mi-am cumparat Eseul de la editura Art.Ti-o recomand, e foarte buna, contine toate rezumatele la operele literare poezie si proza.

1 răspuns:
| aDEeLAa a răspuns:

Sunt o multime ...De cea de la Art am auzit si eu ..Cauta pe net, uite cateva sugetii http://www.pravaliacucarti.ro/....../romana-10