| ClaraConstiantin a întrebat:

Vin si eu cu o intrebare pentru cunoscatorii de volume din seria "Aripi" de Aprilynne Pike.
Care este urmatorul volum dupa cel intitulat "Aripi"? Adica care este ce de-al doilea volum? Pe internet spune ca se numeste "Farmece", insa la sfaristul volumului spune "Continuare in cartea a doua, Iluzii", Iluzii fiind de fapt al treilea volum. Stie cineva? :-s

Dau funda celui care ma lamureste.

Răspuns Câştigător
| ShadeAdda a răspuns:

Buna! Volumul al doilea este "Farmece". Dupa cum ai spus si tu, volumul al treilea este intitulat "Iluzii". O fi fost o greseala.
Pentru mai multe lamuriri: "The sequel to Wings, Spells, was released on May 4, 2010. The third book in the series, Illusions, was released May 3, 2011. The series concludes with Destined which was released on May 1, 2012" - citez. ( http://en.wikipedia.org/wiki/Wings_(Pike_novel) )

1 răspuns:
| mariacris98 a răspuns:

Deci, volumul 2 este "Aripi", iar "Iluzii" este volumul 3. Pe spate a fost o greșeală de tipar.