| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa invat engleza mai bine si nu stiu unde sa mai caut; stie cineva programe mai ca lumea de invatat engleza sau site-uri ceva dar fara carti de cumparat sau cd-uri pe care te pune sa le cumperi; vreau sa fie ceva serios, am trecut de mult de nivelul Hi how are you? Buna ce mai faci?
acum lucrez intr-un domeniu informatic, si are legatura cu tehnologia robotica si am nevoie sa stiu termenii in domeniu. happy
dau funda si tot ce vreti voiwinking

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| TheHobbitNZ a răspuns:

Buna stiu deja de toate astea nu le mai vreau m.am sa turat de ele si le-am gasit tot pe TPU happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rosetta stone happy