| ArualLazyOwl a întrebat:

Buna tuturor, imi puteti recomanda vreun site de unde sa pot lua variante pdf ale unor carti romanesti despre psihologie? Aceasta categorie ma pasioneaza in general. Multumesc anticipat, voi oferi funda.

Răspuns Câştigător
| adryang78 a răspuns:

Scribd este cel mai bun.

4 răspunsuri:
| ArualLazyOwl explică (pentru adryang78):

Dar pe scribd imi trebuie ceva abonament, as dori ceva free.

| adryang78 a răspuns (pentru ArualLazyOwl):

Nu-ți trebuie abonament. Poți încărca un document în schimbul a ceea ce descarci. Orice document.

| ArualLazyOwl explică (pentru adryang78):

Iti multumesc pentru acest raspuns, eu am incercat sa caut pe acolo nu ma descurc singura, dar iti multumec!

| adryang78 a răspuns (pentru ArualLazyOwl):

Îți faci cont free, iar atunci când încerci să descarci un document îți va cere singur să faci cont premium SAU să încarci un document în schimbul celui descărcat. Poți încărca orice fel de document.