| 6Anonim9 a întrebat:

Stiti careva vreo carte de psihologie? Deci nu psihologica, ci de psihologie. Ma pasioneaza si as fi curios sa descopar mai multe din domeniul asta. Daca mi-ati recomanda si site-ul de unde as putea sa o cumpar, v-as fi recunoscator. Multumesc anticipat! big grin

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Limbajul trupului-Allan Pease, plus restul cărților scrise de el. De asemenea, te poți uita pe site-ul librăriilor mai cunoscute și sa cauți la secția de psihologie cărțile cele mai vândute și sa citești comentariile cumpărătorilor, ca să îți faci o imagine despre ce merita cumpărat și ce domeniu din cadrul psihologiei te-ar interesa mai mult.

| 6Anonim9 explică (pentru WhiteLife):

Mersi! Cartea e pe drum

| WhiteLife a răspuns (pentru 6Anonim9):

Cu plăcere! Mult spor la citit!

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cauta carti editura TREI. (gasesti PPT, psihologia pentru toti)
Acolo sunt multe pentru orice subiect de psihologie vrei.
http://www.edituratrei.ro/

| ambicio a răspuns:

Ți-l recomand pe Pera Novacovici.