| Anasbkgtu a întrebat:

Buna! Unde pot găsi in stoc cartea Pana la ultima suflare volumul 3 de Jennifer L. Armentrout in stoc? Va rog sa fie in stoc! Mulțumesc!

1 răspuns:
| Eliza310999L a răspuns:

Bună! Eu mi am luat multe carti de pe " Vinted " și am căutat cartea pe care o dorești, am găsit o la 15 lei o sa ți las linkul, trebuie sa plătești cu cardul și sa selectezi cel mai apropiat Sameday, livrarea este gratuită.

După ce efectuezi plata vânzătorul o împachetează și vine direct la punctul de livrare setat de tine, mie mi se pare mult mai bine așa.
Și economisești și bani

Sper ca te am ajutat :))
Linkul este aici:

https://www.vinted.ro/items/3405676210-pana-la-ultima-suflare

Zi frumoasa!