| 469r294659236635 a întrebat:

Hey. Puteti sa-mi spuneti si mie unde pot gasi carte Pana la ultima suflare volumul 3 in stoc. Dar sa fie in stoc va rog ca am vazut multe site-uri in care nu mai e in stoc. Multumescc

1 răspuns:
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Dacă spui că nu ai găsit,te-ai uitat sigur la toate editurile?
Litera, elefant, epica, trei, etc edituri.
Dacă chiar nu este pe stoc, rămâne doar varianta să o cauți pdf, să mergi la biblioteca(îți faci card și găsești destule cărți) sau să o cumperi din librari, poți încerca la carturesti.
Sau poți aștepta să apară din nou în stoc și să dai pe notificare să te anunțe când apare, până atunci poți încerca să cauți alte cărți pe gustul tău.