| Louis2 a întrebat:

Buna,vreau sa scriu o carte,am scris ceva dar mai am mult sa o finalizez,este o carte de aventura cu povestea a doi oameni care au fost capturati de pirati si lasati intr-o barca sa moara,in fine gasesc o insula,duc un trai bun dar sunt atacati de maori,insa reusesc sa se salveze si pleaca de pe insula cu un iaht, ce parere aveti este o carte buna sau nu?

5 răspunsuri:
| moartea76 a răspuns:

Parerea mea este ca ar fi o carte fenomenala, iar daca o vei publica abia astept sa o citesc.Cum spuneai ca se numeste?

| Louis2 explică (pentru moartea76):

Am doar 15 ani si nu stiu daca o public asa devreme, cred ca se v-a numi:Naufragiatii

| Louis2 explică (pentru moartea76):

Am doar 15 ani, nu stiu daca o public acum, cartea se va numii:Naufragiatii

| moartea76 a răspuns (pentru Louis2):

Ei bine cand o vei publica sa imi trimiti un mesaj pe TPU.

| Louis2 explică (pentru moartea76):

Asa voi face!