| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa scriu o carte pe wattpad gen Virginity Challenge. Vreau sa pastrez doar ideea cu sexul.Bineinteles cartea mea va avea alt titlu si alt context.Doar ideea cu sexul vreau sa fie pastrata.Ma puteti ajuta dandu-mi cateva idei pentru o carte in care sa domine sexul? Si v-as ruga sa nu fie de pe watt. deoarece nu vreau sa ma copii dupa cineva.
Funda.
Si nu vreau sa vad reaspunsuri gen "Nu scrie pe wattpad pentru nu sti". Scriu de la 6 ani si ma descurc bine.
Multumesc mult.

9 răspunsuri:
| Msl a răspuns:

Poti scrie o carte ceva gen '' Totul despre sex '' si acolo poti da sfaturi de genu: Ce se intampla daca nu te protejezi, Este normal sa faci sex cand esti in perioada de menstruatie etc.

| camy417 a răspuns:

Forma " sa ma copii" nu este corect gramaticala. se scrie "stii" nu "sti". daca vrei sa scrii o carte foloseste propriile tale idei. daca nu ai idee cum sa incepi o carte este previzibil ca nu vei sti cum sa o continui. iar daca o vei continua o vei face intr-un mod foarte prost. Tu ai deja un punct de plecare. de aici ar trebui sa fie traba ta.

| AndreaD a răspuns (pentru camy417):

Si eu care speram sa nu dau de un "destept" ca tine. Daca nu iti place intrbarea nu comenta Camy.Pastreaza-ti sfaturile nu am nevoie de ele. Poti sa ti le bagi in gat.

| Polaris a răspuns (pentru AndreaD):

Cum e viața la 12 ani?

| camy417 a răspuns (pentru AndreaD):

Hai sa facem un targ: eu imi pastrez sfaturile si tu inveti sa scrii. ce zici? pare rezonabil nu?

| AndreaD a răspuns (pentru camy417):

Eu ocolesc idioti ca tine si tu ma ocolestiwinking

| AndreaD a răspuns (pentru Polaris):

12? haha

| Polaris a răspuns (pentru AndreaD):

Păi ai atitudine de pubertară umectată. Și e ok, n-am nimic împotrivă.

| FadetoBlack a răspuns:

Te-a părăsit imaginația?