| becka133 a întrebat:

vreau si eu nise carti de genul " Fluturi " de Irina Binder. Care sa fie asemanatoare sau macar in asa fel scrisa. sau niste carti oricare dar sa fie bune.ori ca cea de mai sus ori ceva de genul " Fortele raului absolut". Am citit ( tvd toate, jurnalele lui stefan, hunger games, luna plina, cele 9 vieti ale lui chloe king, pretty little liars, twilight, Damnare... tot ce e cu vampiri. Altceva?

Răspuns Câştigător
| Viiic a răspuns:

Eu iti recomand "O tragedie americana" de Theodore Dreiser. O opera de formare a gandirii critice ar fi " Coliba unchiului Tom" de Henriette Beecher Stowe.