| micc a întrebat:

Hey.stiti cumva ce carti vor mai da la BRAVO in afara de fortele raului absolut si Jurnalele lui stefan

Răspuns Câştigător
| whispersinthedark a răspuns:

Pooi Martea trecuta a aparut Invocarea de Kelley Armstrong.Va mai aparea in aceeasi serie :Revelatia si Rafuiala. Acestea vor aparea pe 16 si 30 august. Dupa aceasta serie vor aparea primele doua carti din trilogia Darkness rising. Funddabatting eyelashes

4 răspunsuri:
| Crisa_4844 a răspuns:

Nu s-a mai anuntat nimic pana acum, deocamdata doar astea.

| LilVmp a răspuns:

O sa apara pe data de 2 august Invocarea impreuna cu revista bravo!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi nu avem de unde sa stim inainte. Poti intra pe www.bravonet.ro/ care este site-ul lor.Ei vor anunta din timp.
Probabil ca dupa,, Fortele raului absolut,, vol.1 vor urma vol. 2 si 3. Apoi poate alta serie de carti, poate nu.
:):):*:*