| Ellaaaaa a întrebat:

Buna! Vreau si eu sa cumpar Atherton- Rauri de foc de Patrick Carman de la o librarie online, numai ca pana acum am gasit site-uri in engleza. Daca cumva gasiti o librarie online de unde pot cumpara a doua parte din trilogia Atherton, imi dati si mie site-ul?

3 răspunsuri:
| IAmJustSmarterThanYou a răspuns:

Din păcate și eu am căutat peste tot, dar nu este tradusă în română și nici în engleză nu o găsești decât pe site-uri străine. Așa că înceracă să o găsești online.

| Ellaaaaa explică (pentru IAmJustSmarterThanYou):

Am gasit-o...numai ca iti sugerez sa nu iti faci cont, ci sa trimiti un mail sau sa ii suna pentru ca cer date personale...
http://www.karte.ro/produse?cauta=Rivers%20of%20Fire&tip=1

| Ellaaaaa explică:

Am cautat-o si nicio librarie online nu o are...toate au doar prima parte...