| Camelia1995 a întrebat:

Are cineva idee cum as putea sa fac rost de cartea asta http://www.librarie.net/coperti2/1/6/7/0/5/9/300x300.jpg ? Am innebunit cautand-o dar e stocul epuizat peste tot...V-as ramane foarte recunoscatoare daca m-ati putea ajuta.Multumesc!

2 răspunsuri:
| dorotheea12 a răspuns:

Deci cum se cheama cartea?
sau daca nu gassti poti cauta o alta carte dar cu aproape aceeasi idee

| Camelia1995 explică (pentru dorotheea12):

Cartea se cheama Farmacologie - teste comentate pentru licenta si rezidentiat in farmacie si e scrisa de Aurelia Nicoleta Cristea