| bogdanrvd a întrebat:

Buna ziua membri TPU, as dori sa intrati aici si sa cititi povestea pe care o scriu eu si sa va lasati pe site sau aici parerea despre ea. Va multumesc.
https://www.wattpad.com/......5%A3%C4%83

2 răspunsuri:
| CLCQ a răspuns:

E interesanta dar mai ai de lucru, trebuie "polisata", slefuita. Fii atent la detalii, un coridor cu usi pe o parte si alta si o multime de tablouri pe perete (un singur perete?).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,nu-i rau,dar nici foarte bine.
Uite,de exemplu,mie nu mi-a placut faza cu sangele picurand din tablouri si nici faptul ca,atunci cand tii ochii deschisi esti mai putin vulnerabil. Eh, si cred ca mai sunt cateva.Dar, in concluzie, e ok, continua!