| hanna1984 a întrebat:

Hei! Ma puteti ajuta cu ceva?
De ceva timp scriu o carte link-ul:
https://www.wattpad.com/story/92643326-calauzita-de-prop riul-destin
Daca doriti puteti sa o cititi. Si de ce nu lasati-mi si o parere aici, sau un comentariu la cartea.
Multumesc.

5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Nu e nimic literar acolo, dar daca iti face placere, continua. Parerea mea e ca pierzi timp pretios in care ai putea citi, de exemplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu aşa se începe o carte, cu biografia personajului principal. De ce nu i-ai dat şi adresa, numărul de telefon, CNP-ul? Nu am trecut de primele două rânduri, sincer, arată a clişeu...

| Seven07 a răspuns:

M-am uitat putin pe "cartea" ta. Sincer e o idee veche deja, din cate stiu ideea ta este baza a cateva filme, anime-uri, si sa nu mai zic de alte carti. Si mai e si combinatia incompatibila de nume. Nu ma intelege gresit nu incerc sa te fac sa renunti, m-as detesta pentru asta, e un fel de critica constructiva sper.

| hanna1984 explică (pentru Seven07):

Eu nu ma uit la anime-uri. Nu am dat peste carti care sa se asemene cu cartea mea dar tu stii mai bine.
Iti multumesc de sfat rolling on the floor)