| Ioana_6109 a întrebat:

Am ramas in pana de idei pentru povestea mea si cred ca as avea nevoie de ajutorul vostru. Am inceput sa scriu o poveste despre Constantin, "fiul diavolului". Acesta este site-ul pe care puteti sa cititi povestea: http://www.wattpad.com/750906-pact-cu-diavolul
Va rog sa imi spuneti ce idei ati avea voi.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

Ok, să îți spun ce cred:
1) Povestea se aude a fi superbă! Un film ar fi bestial laughing Visăm, așa-i? happy
2) Ideea e faină, chiar originală(ceea ce îmi place e că nu am mai văzut-o până acum pe nicăieri).
3) Mai ai de lucrat la aranjarea în pagină(mă rog...)
4) Ceea ce nu îmi place e faptul că schimbi ideea prea rapid, adică firul narativ îl întrerupi și nu sună bine. Exemplu, faza cu visul, treci rapid la altceva. Idei nu știu, adică aș putea să îți dau(de profesie mă fac scriitor happy ), însă nu ar mai fi originală. Inventează, văd că ai imaginație, poți happy Doar gândește povestea, ce ai vrea să faci cu Constantin(numele este bestial, că veni vorba, deși eu prefer numele englezești tongue). Să știi că am salvat linkul happy vreau să citesc continuarea, deci apucă-te de scris happy
Spor la gândit și la tastat happy
Dacă ai nevoie de alte sfaturi/critici constructive big grin, dă-mi un mesaj în prvwinking
Multă baftă! happy