| LittleQween a întrebat:

Buna :)
Am inceput o poveste pe Wattpad si as dori sa aflu parerile voastre, daca merita sa scriu in continuare. Am incercat sa detaliez pe cat posibil povestea si sa scriu cat mai corect. As dori sa stiu daca vi se pare interesanta, daca mai are nevoie de imbunatatiri sau orice altceva. Orice sfat ma ajuta enorm.
Va multumesc :* Aici este povestea: https://www.wattpad.com/story/62201189

1 răspuns:
| senstein a răspuns:

Da, e interesanta, poti s-o continui.m-a facut curios, iar eu citesc carti, imi plac povestile happy