| Rokary a întrebat:

Buna ziua TPU,

Am citit recent pentru scoala Patul lui Procust. Dar nu inteleg deloc actiunea. Ma rog, nu asta e important.
Din ce am citit eu, nu am realizat ca Fred si Emilia ar fi avut vreun contact sexual, insa din film asa reiese. Sau cand Emilia pareseste camera lui Fred si se duce la un oaspete, in film iar e o scena de relatii 18+.

Pana la urma, in carte, Emilia intretine raporturi sexuale cu cineva sau nu?

1 răspuns:
| alina2k18 a răspuns:

Cica doar an4l a facut