| HoldTheDoo0r a întrebat:

BUnaa,imi spuneti va rog daca exista carti despre simtul umorului or something like that,please big grin
Si niste carti amuzante sunt binevenite happy,specificati ce si cum, va rog happy thank youu

2 răspunsuri:
| RaduXZ9 a răspuns:

Mda am inteles problema ta laughing Nu am sa iti recomand niste carti, am sa-ti dau un sfat, fi tu insuti! fiecare avem cate un anumit rol in viata chiar si la capitolul ''socializare'' nu incerca sa pari ce nu esti, poate nu ai simtul umorului prea dezvoltat dar in schimb ai alte calitati pe care cei cu simtul umorului dezvoltat nu le au, trebuie doar sa gasesti acele calitati.

| Magda211102 a răspuns:

Carti amuzante?! Gasesti pe net liste intregi, eu recomand Jerome K. Jerome cu 3 intr-o barca fara a mai socoti si cainele si 3 pe doua biciclete le-am incercat sunt comice mai gasesti si Jurnalul lui Bridget Jones si vezi link-ul pentru mai multe http://www.elle.ro/......ra-354461/