| yuly_6695 a întrebat:

CUM STATI CU SIMTUL UMORULUI?
CREDETI CA MAI EXISTA ASA CEVA?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Exista cu siguranta, multi il au, putini il pretuiesc...

14 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Exista.Eu am simtul umorului.big grin

| psiholoaga a răspuns:

Exista. Eu sunt dovada vie.tongue

| inna a răspuns:

Da exista. Eu stau f bine.

daniela
| daniela a răspuns:

Foarte bine altfel nu am mai putea suporta "noile timpuri"

| Zâmbărici a răspuns:

Da exista laughinglaughing

pupimik
| pupimik a răspuns:

Eu stau bine cu simtu umorului.Cateodata preeea bine...si fac oamenii sa se simta penibil... dar... daca intri in hora...trebuie sa joci...nu?laughing

| CrucifiedCountess a răspuns:

Atata timp cat traim si stim sa ne distram, umorul va exista si el.Nu poti sta toata viata ca un sihastru.

| greg a răspuns:

Exista, romanii sunt campioni mondiali la simtul umorului. happy

| Wtf9000 a răspuns:

Depinde la ce tip de umor te referi. Daca te referi la umorul vulgar, ala e in floare. laughing

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Inca mai exista si asa ceva.

| alina_8976 a răspuns:

Cum sa nu existe simtul umorului? laughing.

| ilie a răspuns:

Il am pe raft cand am nevoie il iau si il distribui celor cu comanda urgenta. Vrei si tu o portie. Dau grtis cu livreare prin posta. Cine mai vreaaaaaaaaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, eu nu agreez glumele. Sint o persoana serioasa si-mi displac oamenii care glumesc. Mi se pare deplasat sa glumesti, ce-i aia? Ar trebui mai multa seriozitate si mai multa munca. Toti se tin de sotii si nimeni nu mai invata, nimeni nu mai munceste. De aia sintem asa inapoiati. Nu suport sa se glumeasca in jurul meu. PUNCT rolling on the floor

| adolse a răspuns:

Mai exista pentru uni