| AvalohAlyn a întrebat:

Cand ai mai multe carti in biblioteca si audiobookuri cumparate si nu stii pe care sa le citesti sau asculti mai inainte cum procedezi,voi cum ati proceda, ce ati face?
Pe care l-ati asculta mai intai?laughing
Intrebare mai ciudata.

2 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

Daca as avea si carti si audiobook-uri, evident ca as incepe cu cartile. Audio, eventual in deplasare.
Si se incepe cu cartile potrivite pentru varsta. Treptat si pe celelalte, odata cu inaintarea in varsta.

| DeliNes a răspuns:

Pai probabil daca e vreo carte pe care astept s-o citesc de mult as incepe cu aceia, daca nu m-as baza pe cum ma simt in respectiva zi si ce fel de carte am chef sa citesc. Pentru audiobookuri nu prea stiu ce sa spun, nu sunt mare fana, dar cred ca as proceda la fel