| Deliqueena a întrebat:

Sunt pasionata de carti doar ca nu mai am loc in casa iar la biblioteca nu mai am carti de citi fiindca le-am citit pe toate. Nu am o prietena sa fac schimb de carti. Cum as putea proceda?
P.S. Nu imi place kinddle (sau cum se scrie)

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vinzi din cartile pe care le ai si cu banii aia iti iei altele, iti faci abonament la alta biblioteca, intri pe grupuri cu carti si iei de acolo ca-s mai ieftine ori faci schimb cu cineva

| Aasdfghj a răspuns:

Vinde cartile de care nu esti foarte atasata si cu banii iti cumperi alte carti.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Cumpara-ti alte carti

| Eduard_Sorin_1990_zpcN a răspuns:

Nu mai are loc in casaa baaa Szandor Lavey tutule
Unde stai? Ce fel de carti zici ca iti plac?

| Deliqueena explică (pentru Eduard_Sorin_1990_zpcN):

Nu mai am loc in rafturile mele de biblioteca.

| Eduard_Sorin_1990_zpcN a răspuns (pentru Deliqueena):

Adica, ce, te am jignit, tu iei lucrurile prea literalmente, incercam sa te ajut, ca minte tiganului ca in biblioteca si nu in wc

| Balonaseplutitoare a răspuns:

Poti vinde unele carti pe care le-ai citit si nu vrei sa le citesti din nou.
Asa faci loc celorlalte carti noi pe care vrei sa ti le cumperi si faci bani in plus
Mult succes!