| memyselfandi a întrebat:

Cand apare eclipse?(cartea in romana) dar breaking dawn? si eventual cam cat ar putea sa coste

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eclipse apare in 15 martie in librarii si costa 55 ron big grin

22 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eclipse apare cam prin aprilie din ce stiam eu.si cred ca costa in jur de 50, 60 ron. iar de breaking dawn, nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eclipse apare pe 16 martie.Si da.costa in jur de 50, 60 RON. Iar Breaking Down, din cate stiu, pe la jumatatea anului cam prin iunie, iulie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Breaking Dawn apare pe 2 august

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol straight faceBreaking Dawn... abia in august? ...sti din sursa sigura?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eclipse apare pe 16 martie dar breaking dawn nu stiu. dar incercati sa le cititi in engleza sunt mult mai misto.traducerea le schimba destul de multbig grinbig grin totusi sunt preferatele mele si in engleza si sper sa imi placa si in romana big grinbig grin abia astept sa apara... pooop:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Breaking doawn apare in august pe data de 22 anul curent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eclipsa a aparut in martie costa 50 ron, iar Breaking Dawn in octombrie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eclipsa a aparut! eu am cumparat-o cu 49, 99 de fapt mama big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eclipse a aparut pe 15 martie si o gasiti la auchean cu 38 RON... iar breaing dawn probabil apare prin iulie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eclipsa a aparut din 13 martie iar zori de zi va aparea pe 1 iunie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai .eclipsa a aparut pe 13 martie...eu am luat-o pe 14. mi-a zis vanzatoarea la inceput si nu am mai avut rabdare.nu stiu in oras la voi, iar breaking dawn in august

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Breakin Dawn a aparut deja in engleza si costa 60 ron. la noi de abia in august din nefericire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stiti ca in romania zori de zi apare pe 1 iunie 2009 in librari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Breaking down(cartea in romana) apare pe 1 iunie si costa in jur de 60 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totusi va puteti pune de acord cu data? unu spune iunie, altu august, octombrie... hotarativa ca induceti in eroare pe toata lumea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am breakinh dawn de pe un sitesmug daca vreti va tr pe mess id lexa_serban

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aprut deja...si costa 50 ron:p o am si am citit-o(de vreo 6 ori)...imi plac la nebunie cartile am toate volumele(cele 3 ca Zori DE ZI(breaking dawn)apare pe 12 sau 13 iunie anul acesta! _)))abia astept s-o cumpar... a si apropo recomand sa vo cumparati de la humanitas(toate volumele-si sunt 50 ron tote...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apare pe 30 iunie in cinematografe dar daca vrei il poti lua gratis dupa data aparitiei in cinematografe de pe radiofly.ws

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu toate partile cine le vrea ma gasiti pe id-ul alinutza6660, vi le dau cu cea mai mare placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

50 de lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Breaking Dawn a aparut in iunie si se poate comanda de pe site-ul www.librarie.net eu de acolo am cumparat si va recomand tuturor pentru ca este o carte foarte buna si pentru doritori exista un pachet promotional cu toate cele patru carti la pretul de 126lei de pe acelasi site eu am cumparat acel pachet si am citit toate cartile si mi-au placut foarte mult.

| alinutza6660 a răspuns:

Am eu toate partile, cine le vrea ma gasiti pe id alinutza6660