| Andreidașchevici112 a întrebat:

Care este secretul din cartea gândește și vei fi bogat? Dau funda

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Secretul este sa GANDESTI, corect.

| Sn4k3 a răspuns:

E secret.

| johnnny123 a răspuns:

Secretul este că nu există niciun secret care te face bogat.
Există doar muncă+noroc+asumare de riscuri+timp

| mentholinks a răspuns:

Hotie.

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Evaziunea fiscala

| BullseyeShot a răspuns:

Tu îți dai seama că niciun om bogat (din top 100 să zicem) nu va dezvălui absolut niciodată cum a ajuns acolo, pentru că altfel metodele lor ar fi folosite de mulți oameni şi ar deveni saturate. Ăia nu vor ca şi voi să fiți bogați.
E la mintea cocoşului.
Ăla devine mai bogat cu fiecare carte pe care o vinde celor care cred în astfel de dezvăluiri.

| miaulmagic a răspuns:

Tu esti Avaloh?

| pacatos a răspuns:

Munceste nu cheltui si vei fi bogat