| LeoLeoerwer a întrebat:

Care imi poate da un site care traduce carti ca am nevoie repede de o carte.Sau cine a traduso sau... "Percy jackson and bthe Olimpians-The last hero" si in romana "Percy jackson si olimpienii-Ultimul erou" sau ceva de genu.Dau funda pentru ala caremi da site unde este tradusa cartea asta sau unde imi poate da cineva traducerea.Repedeeeee

1 răspuns:
| Faur_Delia_1997 a răspuns:

Ai putea sa gasesti exemplarul in englezaa si sa traduci pe google translarte sau hallo sau ceva de genu. De tradus nu sa tradus si nici nu cred ca se va traduce. Eu le-am citit in engleza si sunt poate cele mai bune din serie.