| MJ4everkingofpop a întrebat:

Hey TPU!
Vreau sa imi cumpar cartea: Percy Jackson and the olimpians-The titan's course.
Nu cred ca se gaseste inca tradusa in romana dar as vrea sa o comand in engleza.
As vrea sa o comand de pe internet cu livrare acasa, dar vreau sa fie destul de ieftina. Daca imi puteti da site-uri unde credeti ca se gaseste si de unde ati mai comandat si este sigur acel site.
FUNDA pentru. cel mai bun site.

1 răspuns:
| Lungu_Florin_1993 a răspuns:

Http://www.amazon.com/Titans-Curse-Percy-Jackson-Olympians/dp/1423101480
Vezi aici nu cred ca trebuie neaparat sa o cumperi poti sa o citesti online.
dar trebuie sa te loghezi.