| ilieandrei10 a întrebat:

Care sunt beneficiile odihnei si vacantei?

Răspuns Câştigător
| Iulian_Lare_1986 a răspuns:

Beneficiile unei pause de odihna sunt:
reîmprospătare energie si a tonusului pentru a începe o imediată activitate.
Iar beneficiul unei vacanțe este de a profita dupa urma anului pe care l-ai muncit si in caz ca ti-ai dorit o vacanță in Honolulu îți materializezi straduinta pe întreg anul si bineînțeles relaxarea si bunăstarea ce ti-o oferă vacanța. Cu stima

4 răspunsuri:
| Jamy_Anca_1987 a răspuns:

Te ajuta sa iti pui ordine in ganduri si sa iti recapeti energia.

| T0T a răspuns:

Serios că tu nu ești în stare să găsești un beneficiu? Oamenii ca tine ar trebui să nu aibă vacanțe și să muncească nonstop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajuta sa ai mai multa energie si sa iti reincarci bateriile. Relaxare care te ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta-i alta treaba.
Dar totusi, am vazut membri banati pentru ca puneau intrebari legate de teme.
Nu va inteleg, daca stiti ca aici nu se admit intrebarile legate de teme, de ce le puneti? Pentru asta exista brainly.ro
Puteai sa scrii exact aceeasi intrebare pe google si sunt sigur ca ai fi gasit ce cautai, nu sa astepti dupa altul sa-ti rezolve asta.