| VasileEmilia a întrebat:

Care sunt cartile voastre favorite de la Editura Arthur? Imi puteti da si motivatii?

3 răspunsuri:
| ancuta286 a răspuns:

Seria Harry Potter clarlaughing
De asemenea si HP si copilul blestemat si celelalte doua carti scrise tip scenariu respectiv Animale fantastice si unde le poti gasi (I) si Crimele din Grindewald( II) fiind scenarii se citesc foarte usor, povestea e faina si efectiv paginilr si coperta is superbe. Personal mi-a placut si Cronicile din Narnia dar fiind literatura clasica ti se poate parea destul de plictisitor. Regele Arthur de asemenea +vol 2. Preferata mea de la Arthur ar fi Numara stelele dar recomand si Coraline si Trandafirii din Mexic

| VasileEmilia explică (pentru ancuta286):

Lol le-am citit pe toate happy

| VasileEmilia explică (pentru ancuta286):

Doar Regele Arthur nu am citit. Doar ce am terminat Numara Stelelewinking