| AvalohAlyn a întrebat:

Care sunt sansele sa scrii o poveste pe wattpad si sa aiba succes la vizualizari?
Ma gandeam sa-mi incerc si eu norocul in viitorlaughing

Răspuns Câştigător
| comyne a răspuns:

Sincer? Eu deja m-am apucatlaughing))) Am inceput vreo trei carti insa depinde de publicul tinta.
Pe wattpad majoritatea cartilor bune nu sunt apreciate insa iti recomand sa incerci!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Unii au mii de cititori.
Și eu m-am apucat să scriu și văd că nu am chiar așa de mulți urmăritori. Adevărul este că nici nu m-am stresat prea mult.
Eu te sfătuiesc să âți publici poveștiile. Nu ai nimic de pierdut, dimpotrivă, ai numai de câștigat.