| AvalohAlyn a întrebat:

De ce n-am multe vizualizări pe wattpad? Cum să am mai mult succes? Sau vizualizări că asta mă intereseaza

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie să abordezi teme populare a.k.a mizerii. Îți sugerez să comentezi povești mai populare, unde vezi că e activitate, asta o să atraga atenția acelor autori și dacă îți oferă voturi sau o să înceapă să te urmărească, o să asta vadă și alții și tot așa.

| JUNNKiE47 a răspuns:

Fă articole interesante, cu titluri care stârnesc curiozitatea oricui.