| KateMiddleton a întrebat:

Care sunt toate cartile din seria Amug de Stephanie Meyer? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| andreea7mey a răspuns:

1.Amurg
2.Luna noua
3.Eclipsa
4.Zori de zi
Filmele sunt 5 la numar deoarece ultima carte e impartita in 2 parti

2 răspunsuri:
| Iwishtoknow a răspuns:

Mai e si Midnight sun, insa Stephanie Meyer nu a terminat-o. E prima carte povestita din perspectiva lui Edward. O poti citi de aici: http://www.felixuca.ro/? p=484

| loveanddreams a răspuns:

Sunt:
1.Amurg
2.Luna noua
3.Eclipsa
4.Zori de zi
Si ar mai fi una: Noua si scurta viata a lui Bree Turner.E un fel de "explicatie" a unui personaj din Eclipsa