| MonicutZZa a întrebat:

Cat costa in librarii Amurg (Twilight) de Stephenie Meyer (cartea)? Am vazut-o si in Carrefour, dar nu m-am uitat la pret, era si in Inmedio, dar tot nu stiu cat costa. Vreau sa cer parintilor bani sa mi-o iau, eu am abia 25 RON si sigur costa mai mult de 50 RON, dar vreau sa stiu pretul exact. PLEASE, HELP.

24 răspunsuri:
| User a răspuns:

Neh, nu stiu, daca ma intrebai cat costa litru' de bere, stiam, da asa... cititu' nu e punctu' meu fortelaughing.

| Bishop a răspuns:

45 RON Amurg
50 RON Luna Noua
50 RON Eclipsa
55 RON Zori de zi
Le-am cumparat eu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam 45 de ron http://www.libraria-noastra.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cumparat-o cu 55 RON din libraria Humanitas deci cam asa este preste tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa 50 lei stii pentru ca si eu o am

| arysa a răspuns:

In orasul meu in Carrefour, cartea Amurg e 34, 9 lei. In oras e mai scumpa e vreo 45 lei.

| Elly4all a răspuns:

Mi'am luat eu si amurg si zori de zi si pe amandoua am dat 50 lei. din carrefourhappy

| DianaLostInDreams a răspuns:

Depinde de unde o cumperi. Dar sigur pretul e mai mare de 25 RON.

| Kqzu97 a răspuns:

60 ron, 70ron cam asa

| BabyPink a răspuns:

Preţ: 45, 90 lei
happy

| Diva a răspuns:

O poti citi online. Lectura placuta.http://www.cartiaz.ro/index.php?option=cat&id=0&pag=1&var=all

| Moneyandfame a răspuns:

Mai bine cumperi o carte de bucate.Serios.

| Pustii a răspuns:

Eu am cumparat-o de la carrefour cu reducere(60 ron) dar din pacate daca promotia nu mai e costa cat costa la librarii adica 100 ron straight face

| marga09 a răspuns:

Eu cred ca iti ajunge si 25 de ron nu este atat de scumpa! de exemplu cartea gossip girl am vazut'o cu 17 ron si de asta iti zic!
dar sa stii ca poti s'o iei si de pe net ca si eu am luat'o ajutata de cei de pe TPU!big grin :*

| mariaaa a răspuns:

Ieste 50 ron

| Adeellee a răspuns:

Pai eu am gasit-o cu 50, 00 lei, dar am auzit la lume ca au gasit si cu 30, 00 lei! NU iti recomand sa iei de pe site-uri...pentru ca acum se fac multe smecherii! Nu cred ca o sa iti ajunga 25 RONwinking Parerea mea!

@Moneyandfame nu fi ridicol! Chiar imi pari stupid! La urma urmei, fiecare cu gusturile lui.winking

| dd9em4 a răspuns:

Mi-am luat prima carte la 38 de lei din carrefour vara asta.In librarii erau si la 60 de lei, de exemplu diverta.

| LauRaa_3855 a răspuns:

Eu am dat pe ea 45 de ron

| fefe_9932 a răspuns:

Eu mi-am luat-o dain Carrefour saptamana trecuta cu 40 ron:* sper ca te-am ajutat

| fatacuesarfaroz a răspuns:

Eu am vazut-o ultima data in carrefour cu 35 lei :] mai ai nevoie doar de 10-15 lei

| fatacuesarfaroz a răspuns:

Nu ti-o lua de la diverta... mai bine o iei de pe net pentru ca la diverta e mereu mai scumpa, si mai mult de 50 ron nu este, stai linistita

| Radu_Dumytra_1990 a răspuns:

Cine are de vanzare twilight zori de zi partea 1 si 2, si amurg?