| deyu121 a întrebat:

Cate pagini are cartea Harry Potter si copilul blestemat? Ai citit-o cineva? Cum este?

Răspuns Câştigător
| Beatrice_Crina_2001 a răspuns:

264 o am acasa. E foarte interesanta! Are parti amuzante si parti infricosatoare. E super jmm. Funda?

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Cica e buna, uita-te la review-uri http://www.emag.ro/......DCH6C2BBM/

| br0ken a răspuns:

Am citit-o si nu seamana cu celelalte carti. In primul rand e o piesa de teatru si nu are descrieri, e doar dialog. In al doilea rand piesa nu este scrisa de J.K.Rowling in totalitate si lucrul asta se simte. Mie personal nu mi-a placut si nu cred ca asta este o continuare adecvata a povestii.