| Balea_Alina_1996 a întrebat:

Ştie cineva câte pagini are cartea Harry Potter 7 sau Harry Potter şi Talismanele Morţii?

6 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Are 621 de pagini. Eu am citit-o pe internet. Dar am mai gasit si versiuni cu 700 si ceva de pagini sau cu 470 de pagini dar continutul era acelasi, difera marimea literelor.
Eu am citit-o acum cateva saptamani si mi-a luat o saptamana. Te sfatuiesc sa o citesti. Este o caret interesanta.

| Lynna a răspuns:

Are 621 de pagini. Eu am citit-o pe internet. Dar am mai gasit si versiuni cu 700 si ceva de pagini sau cu 470 de pagini dar continutul era acelasi, difera marimea literelor.
Eu am citit-o acum cateva saptamani si mi-a luat o saptamana. Te sfatuiesc sa o citesti. Este o carte interesanta.

| hideaway a răspuns:

Nu înțeleg, de ce ar conta? Contează mai mult calitatea cărții, nu cantitatea care o are.
Dacă vrei să știi neapărat, are 621 de pagini. Am citit cartea. Este interesantă și frumoasă happy.

| Balea_Alina_1996 explică (pentru hideaway):

Bună ziua! Eu mi-am luat cartea. Şi are 621, întradevăr le-am citit şi pe celelalte, dar ştiu că H.P şi Ordinul Phoenix are 870 şi şi mi s-a părut puţin mai mică decât aceasta, eu am căutat şi pe net şi în unele scria 600 altele 700. De asta am vrut să mă asigur. Nu din alt motiv, vă rog să vă informaţii înainte apoi să comentaţi! O zi bună!

| betsy a răspuns:

621. O citeste fratele meuhappy

| aumih16 a răspuns:

In general la toate cartile cu harry potter este normal sa aiba multe pagini!