| DauFinPreaDivin a întrebat:

Cate volume sunt traduse in romana din The Hunger Games/Jocurile Foamei?
Si ati putea sa-mi spuneti care este volumul 1, 2, 3, 4 si asa mai departe?

Răspuns Câştigător
| luce20022 a răspuns:

Volumul 4 nu exista(nici in engleza) in romana au fost traduse toate cele 3. Primul asa si se numeste,, jocurile foamei'' al 2-lea,, sfidarea" si al 3-lea,, revolta". Sper ca te-am ajutat. Ti le recomand sa le citesti, nu vei regreta. Sunt geniale, mai bune decat filmul(parerea mea)

1 răspuns:
| kitykity a răspuns:

Volumul 4 nu exista. Primul este,, jocurile foamei'', al doilea,, sfidarea" iar al treilea,, revolta". Cred ca se poate sa lucreze la volumul 4, dar inca nu a aparut. Apropo mai bine este sa le citesti, sunt mai interesante decat filmul in sine.