| DanceIsMyLife a întrebat:

Ce as putea sa scriu pe un perete din camera mea?

18 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

I'm a spoiled, mindless, no good rat teenager who's got no bloody ideas for a very simple task and has blatantly failed at life.I dare you!

| LolaLollita a răspuns:

Un citat care iti place foarte mult. Sau daca e peretele de langa pat, poti scrie "Sweet dreams".

| FadetoBlack a răspuns:

Ce vrei tu.

| introduaicinumele a răspuns:

Ce-ti place, citate, proverbe, etc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rose are black
Violets are violence
I'll tie you up to the rack
And gag you with my silence.

Asta as scrie eu, dar cu ceva care sa se stearga pentru ca as schimba saptamanal. Cauta ceva care te reprezinta, noi nu prea avem cum sa ghicim ce ai vrea tu sa vezi pe perete cand te trezesti.

| Ramona000 a răspuns:

Taggul tau daca ai

| agent003 a răspuns:

Poti sa scrii niste amintiri placute

| NoOne18 a răspuns:

Sweet dreams, Ilike you, i love you, Don't stop my music, please!, this is Rock! Funda?

| HeliosMetal a răspuns:

Citate care sa te reprezinta.

| daniella9805 a răspuns:

Eu am scrise pe perete citate si daca ai gasi pe cineva care sa ti.l poata picta ar fi extraordinar:X ador picturile pe perete si poti alege ce vrei cum ar fi:http://www.google.com/......tp?/imgres sau http://www.google.com/......tp?/imgres ar fi foarte dragut. caut si eu pe cineva dar din pacate nu gasesc. succes:X

| Neymar96 a răspuns:

Echipa favorita; un citat celebru; ceva ce-ti place tie

| Shuka a răspuns:

**** rapiiid!

| Andraaaaa2000 a răspuns:

Poti scrie numele prietenilor tai....intr un anume fel...sau filmul tau preferat.

| Nevermind999 a răspuns:

Love has no age.

| byby965 a răspuns:

Love is in the air

| PrinţulMîşkin a răspuns:

Dance Is My Life tongue

| Nadinutsa a răspuns:

Poti sa pui un poster cu vedeta ta preferata sau poti sa faci un colaj cu fotografiile care iti plac