| Sabina_1904 a întrebat:

Cum as putea sa-mi varuiesc camera? intr-un mod cat mai trasnit. ma gandeam ca pe o portiune de perete sa pun palme pe pereti de diferite culori. voi ce sugestii aveti?

2 răspunsuri:
| hayley a răspuns:

Poi... poti sa pui si urme de picioare, sa scrii proverbe sa chestii funny cu o pensula mai mica, sa faci emoticoane funny. Si daca vrei si combinatii de culori verde si portocaliu intens - funny, rosu si negru - rock; verde si galben - happy; alb si negru - elegant; negru ( sau alb) si mov (sau roz) - glamour asta e pentru fete big grin; sau orice culoare cu negru sau alb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa pui si picioare.big grin(fara gluma)