| marniii a întrebat:

Ce carti ati mai citit?happy

11 răspunsuri:
| dolceromania a răspuns:

Tragedia veacurilor!

| dullcat a răspuns:

Kevin Lynch,, Imaginea Orașului''

| dullcat a răspuns (pentru dolceromania):

Am citit-o si eu pe aia acum mult timp.

| dolceromania a răspuns (pentru dullcat):

Ce părere ți-a făcut?

| dullcat a răspuns (pentru dolceromania):

Nu-mi mai amintesc asa bine laughing. Hmm, mesajul era foarte frumos, in spirit crestin, insa modul in care era prezentat ma facea sa ma simt ca la teleshopping. Adica faptul ca dadea de inteles cum se va tot explica mai bine in alte capitole viitoare, ca se va dezvalui ideea principala. Iar asa se procedeaza si la tv sau oriunde, ramaneti cu noi ca urmeaza o oferta de nerefuzat, ramaneti cu noi pentru a afla stiri cutremuratoare despre x lucru, etc. laughing

| gabicoo a răspuns:

O zi mai lungă decât veacul

| dolceromania a răspuns (pentru dullcat):

Cred că ai citit alata carte

| Alexandru3131 a răspuns:

Capra cu tri iez

| dullcat a răspuns (pentru dolceromania):

Nu, am cautat pe net si mi-am amintit coperta.Nu se poate confunda.Tie ce impresie ti-a lasat?

| dolceromania a răspuns (pentru dullcat):

Pai o mai am și azi și o recitesc, este o carte în spiritul profetic, de fapt Ellen G White este o profeta.Tu ce crezi?

| AdioTPU a răspuns:

20.000 de mi de leghe sub mari, ultima.