| anonim_4396 a întrebat:

Ce carti bune de autoajutor si vindecare/Terapii alternative etc au potențialul de a te vindeca daca le urmezi tehnicile si sfaturile? Întreb poate mai înfloreste speranța și în mine.

Răspuns Câştigător
| mariamarin2006 a răspuns:

Pentru mine a funcționat să citesc articole de la Medicover, Regina Maria sau alte site-uri asemănătoare și apoi am selectat ce pot face singură, așa că am făcut singură ce am reușit...
Nu știu dacă se pune, dar sper că a ajutat.

| mariamarin2006 a răspuns (pentru mariamarin2006):

Mulțumesc pentru cel mai bun răspuns. Mă bucur că te-am putut ajuta!

1 răspuns: