| ruWssOiaLnF a întrebat:

Ce carti cu subiect fantastic cunoasteti?

9 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Seria Cantec de Gheata si Foc.

| FadetoBlack a răspuns:

''Spulberă-mă'' de Tahereh Mafi. Chiar recomand cartea asta. E o triologie, dar a apărut doar primul volum.

| Aberdeen a răspuns:

-casa noptii(P.C Kast-are vreo 9 vol. aparute in Romania);
-vraciul(joseph delaney); dar aceasta este cam terifianta happy si are de asemenea vreo 9 volume.

sper ca te-am ajutat. o zi buna.

| Narcys21 a răspuns:

Morometii

| ruWssOiaLnF explică (pentru Narcys21):

Neeee...am citit-o si nu mi se pare asa interesanta...

| Aleeeexandra a răspuns:

Divergent - Veronica Roth; Orasul oaselor - Cassandra Clare; Cercul secret - L. J. Smith; Jocurile foamei - Suzanne Collins; Uratii - Scott Westerfeld...

| ruWssOiaLnF explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri...imi plac toate titlurile si as vrea sa le incerc...

| Aberdeen a răspuns (pentru ruWssOiaLnF):

Cu placere.nu cred ca vei regreta daca te vei apuca de vreuna(ti-as recomanda mai intai "vraciul", in special daca esti baiat) happy

| gabriela1150 a răspuns:

Altfel de ingeri de Lili st. crow ..sau blestemul din swoon de Nina Malkin..eu le am si le-am citit si imi plac foarte mult!