| dreambig18 a întrebat:

Ce carti paranormale mi-ati recomanda? Gen cu fenomene paranormale, puteri, monstrii, absolut tot ce tine de paranormal.

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Fenomenul Vanga-de V Beliavskaia
Cartile despre Nostradamus(profetiile lui deslusite)
Harry Potter
Cartile lui Zecharia Sitchin(toate)

| RobertMoon a răspuns:

The Shining de Stephen King
Mâna dreaptă a diavolului de John Saul
Femeia in Negru de Susan Hull
Miss Peregrine de Ranson Riggs
În general cărțile de la Stephen King sunt horror cu mici excepții, doar că nu prea se mai găsesc, Cărțile de John Saul sunt toate horror și le poți comanda doar de pe site ul editurii Rao, mai poți căuta de asemenea și la Carturesti

| mastadont a răspuns:

Mai încearcă și Dean Koontz, seriile Odd Thomas și Frankenstein.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam toat cartile lui Stephen King

| GanduriDeCafea a răspuns:

Anne Rice- Cronicile Vampirilor
John Saul- Casa de la Rascruce
Stephen King- La miezul noptii