| blairelovesmusic a întrebat:

Ce carti pentru adulti interesante se pot gasi in biblioteci? Ma plictisesc si nu stiu ce as putea sa citesc.

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Uita-te pe un site gen elefant sau libris si vezi ce carti iti plac, fa-ti o lista si ori consulti cartile din catalogul bibliotecii online, ori mergi la biblioteca si vezi ce carti de pe lista ta poti sa gasesti.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O zi din viata lui Ivan Denisovici
de Soljenitan

| dinaprilie a răspuns:

Depinde de ce te "gadila" pe tine. Eu de exemplu 99% am citit sf-uri. Poti sa incerci ceva politiste ( rodica ojog brasoveanu, agatha christie etc ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca altered carbon