| Butterfly9 a întrebat:

Cine imi spune ce carti interesante as putea citi? mi-am facut fisa la biblioteca si nu stiu ce carti sa citesc. Mi-am luat Fram, Ursul Polar dar nu mai stiu ce sa iau dupa ce citesc aceasta.Mai am putin de citit.

Răspuns Câştigător
| AliHachy a răspuns:

Pai, eu iti recomand Harry Potter( 7 carti in total, e forte fain), Singur pe lume, Memoriile unei gheise, carti de Jules Verne, Heidi, Narnia...

3 răspunsuri:
| Evelyn666 a răspuns:

Ai aici http://www.scribd.com/......lasele-5-8 o lista cu lecturi pentru cls 5-8. Cred ca ai de unde sa alegi. Sper ca am fost de ajutor! :*

| CoolAndreea13 a răspuns:

Pai,depinde de ce clasa esti! Eu sunt a 4.Ai putea citi,i ir,Heidi"",Fat-Frumos din lacrima(nu ti-o recomand!laughing ), poezii, etc.
funda?