| sori8991 a întrebat:

Ce carti puteti sa imi recomandati, carti de dragote cu adolescenti precum chimie perfecta? dar nu fictiune precum amurg jurnalele vampirilor, bla bla bla...

4 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

-Mihail Drumes: Invitatie la vals, O scrosrae de dragoste, Elevul Dima dintr-a saptea.

Mai uite aici o lista :
http://www.teacup.ro/pg/pages/view/58301/.
Pa, pa!

| aliceinchains a răspuns:

"Soţia călătorului în timp" - Audrey Niffenegger.
Una dintre cărţile de dragoste care mi-au plăcut foarte mult, deşi nu citesc în general genul ăsta.

| Papillon09 a răspuns:

Nici eu nu citesc de obicei carti de genul asta insa m-a impresionat mult o trilogie se numeste Culorile dragostei de Kerstin Gier si contine volumele Rosu de rubin, Albastru de safir si Verde de smarald ( sunt in ordine 1, 2 si 3). Sper sa-ti placawinking Lectura placuta!happy