| anonim_4396 a întrebat:

Ce carti sa mai citesc? Am 16 ani, sunt băiat si sunt la liceu. Cat mai multe titluri va rog. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Alrawan a răspuns:

Încearcă Alchimistul de Paul Coelho, e o carte foarte bună. Sau, seria Divergent, toate cele 4 cărţi. Triologia The Hunger Games thinking, Băiatul cu pijamale în dungi de John Boyne ( asta e cu holocaust şi chestii de genu, este şi un film. Sunt foarte fain ambele happy ), De veghe în lanul de secară de J.D. Salinger, sau desigur, unele dintre cele mai iubite cărţi de anul acesta, triologia Fifty Shades (Fifty Shades of Grey / Fifty Shades Darker / Fifty Shades Freed). Lectură plăcută.

4 răspunsuri:
| RMG a răspuns:

Morometii

| RMG a răspuns:

Ion,esti a 9a? vrei toata lista mea de carti pe care mi-a dat- o profa? sau numai cateva?

| BadSirChaos a răspuns:

Elevul Dima dintr-a saptea am citit romanul in clasa a sasea dar e bun la orice varsta, seria Sherlock Holmes, cartile lui Jules Verne si poate mai citesti si capra cu trei iezi sa iti aduci aminte de momentele cand aveai 4-5 ani happy

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 a răspuns:

Lasă cărțiile, distrează-te! laughing