| KdyL a întrebat:

Ce e asa de trist la cautand-o pe alaska?

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Mmnu stiu, tipa era destul de distrusa, intr-un conflict continuu cu propria persoana.Si sfarsitul si l-a gasit destul de impulsiv.L-a vrut, nu l-a vrut, citesti o intreaga carte si tot n-ai nicio idee care-i treaba cu personajul.Cam asa si in viata. Daca gasesti ceva trist in asta presupun ca depinde de tine.E destul de anost.

1 răspuns:
| 0PopaPorno a răspuns:

Nu e. Cam naspica cartea, sincer.Mai faina a fost the fault in our stars.