| AvalohAlyn a întrebat:

Ce merita sa aprofundez prin citit?
Domeniul Cultura Generala sau Domeniul Sănătate/Viața sănătoasă? Care e mai interesant? Mai fascinant? Imi plac amândouă in proporții aproximativ egale..Am cărți din amândouă domeniile:enciclopedii de cultura generala și cărți scrise de doctori.
Voi ce ați alege și de ce?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Salut!
Nu exista directie specifica cand vrei sa te dezvolti. Citeste cu mintea, nu cu ochii, iti va placea deopotriva. Orice iti cade in mana, cultura generala, viata sanatoasa s-a.m.d.

Citeste.

1 răspuns:
| al0o0o0 a răspuns:

Conteaza ce te fascineaza pe tine, nu pe noi